CN radio

CN radio

Džudisti “Romanije” osvojili prvo mjesto u ekipnom plasmanu na Memorijalnom turniru “Rajko Kušić-Kuša”

U sportskoj dvorani “Peki” na Palama 15. 10. 2022. godine održan je Memorijalni turnir “Rajko Kušić Kuša”.

Na turniru su nastupili džudisti Džudo kluba “Romanija” i osvojili 20 medalja, te su proglašeni za najuspješniju ekipu na turniru, saopšteno je iz ovog kluba.

Prvo mjesto osvojili su Matija Koroman, Lav Lučić, Katarina Borovčanin i Ivan Lučić.

Drugo mjesto osvojili su Marko Pantić, Luka Krsmanović, Lazar Batak, Viktor Fulurija, Nikola Danilović, Aleksa Jokić i Božidar Pandurević, a bronzani su Katarina Borovčanin, Bane Ilić, Stefan Pandurević, Rade Mijatović, Luka Lopatić, Matija Koroman, Luka Krsmanović i Marko Milutinović.