CN radio

CN radio

Jedanaest medalja za džudiste „Romanije” u Bijeljini

Dana 17. 09. 2022.godine u Bijeljini je održano Prvenstvo Republike Srpske u džudu za mlađe seniore do 23 godine.

Na takmičenju su nastupili i džudisti Džudo kluba “Romanija” i ostvarili odlične rezultate. U ekipnom plasmanu osvojili su drugo mjesto u Republici Srpskoj, saopšteno je iz ovog kluba.

Istog dana održan je i Međunardni ineternacionalni turnir “Kup Pantera”, na kojem su džudisti “Romanije” osvojili osam medalja.

Na Prvenstvu Republike Srpske Luka Ilić osvojio je prvo mjesto, Filip Živković drugo, a Dimitrije Savić treće mjesto.

Na Internacionalnom turniru “Kup Pantera” prvo mjesto osvojili su Miloš Pantić i Luka Ilić, drugo mjesto Filip Živković, Vuk Lopatić i Nikola Danilović, a treće mjesto Ivan Lučić, Luka Lopatić, Luka Krsmanović i Marko Pantić.